Jak to robimy?

Jak to robimy?

 

 

Już na etapie pisania wniosku towarzyszyła nam idea, aby pozwolić młodym ludziom współtworzyć ten projekt, aby pewne jego elementy powstawały w odpowiedzi na rzeczywiste potrzebne.


Dlatego my proponujemy, wybierają beneficjenci. Umiejętność poodejmowania decyzji nie jest powszechna, ale konieczna. Chcemy, żeby nasi mentorzy i uczestnicy warsztatów nauczyli się mądrze korzystać z samodzielności.


Dlatego na początku naszego projektu zaraz po przyjęciu przez panel ekspertów regulaminu rekrutacji, wykonaniu diagnoz psychologicznych, nastąpią intensywne szkolenia z zakresu psychologii, pedagogiki, socjologii, języka angielskiego, a nawet samoobrony.


Harmonogram naszego projektu dostępny jest tutaj.

Regulamin uczestnictwa w projekcie "Nic o nas bez nas"

  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/