Co się dzieje?

Co się dzieje?

 

Styczeń-luty 2013

W tym czasie odbywa się rekrutacja kandydatów do 3. grupy uczestników naszego projektu. Rekrutację prowadzimy do końca lutego, żeby uzyskać jak największą liczbę chętnych. Szczegóły w zakładce "Rekrutacja".

Jak widać, nasza 1. grupa mentorska ma teraz sporo czasu na realizację swoich planów związanych z wyborem ścieżek oraz dopracowanie relacji mentorskich, nawiązanie nowych lub dopracowanie tego, co nie zadziałało jak należy. Tymczasem 2. grupa powinna wejść w relacje mentorskie z 3. grupą, do której nabór właśnie trwa i powinna być, w dużej mierze, zrekrutowana przez uczestników z grupy 2. Tym samym uczestnicy z grupy 2. stają się mentorami, czyli będziemy mieli wiosną dwie grupy mentorskie i jedną grupę uczestników.

Jednym z istotnych punktów naszego projektu, jest poza wypracowaniem odpowiednich narzędzi współpracy mentorskiej, utworzenie tzw. klubu oddolnej demokracji. Jakie ma to być miejsce, jak ma działać, w jakie dni być do dyspozycji uczestników projektu i na jakich działać zasadach, to zależy wyłącznie od nich samych. Nikt z organizatorów nie może takich propozycji składać w ich imieniu.

Rozpoczynamy również następujące warsztaty/ścieżki tematyczne: język hiszpański, abc rekreacji, warsztaty dziennikarskie. Z uruchomieniem kolejnych ścieżek czekamy do czasu zebrania odpowiedniej liczby chętnych.

 

Możesz na bieżąco śledzić co dzieje się w projekcie "Nic o nas bez nas" - dołącz do nas na Facebooku!

  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/