Publikacje

Publikacje

 

 

Jednym z celów naszego projektu jest powszechne informowanie o podejmowanych działaniach, ich efektach i wypracowanych metodach. Staramy się docierać zarówno do specjalistów pracujących w obszarze przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu, jak i otoczenia społecznego oraz opinii publicznej. Stąd różne formy i kanały komunikacyjne.


Zeszyty projektowe przeznaczamy dla specjalistów.

Artykuły prasowe, audycje radiowe, gazety projektowe , a także inne ciekawe materiały - mamy nadzieję, zainteresują szerszą publiczność.

Zachęcamy również do zapoznania się z gazetą projektową "Nic o nas bez nas":

 

Regulamin uczestnictwa (23.01.2012)

 

Przewodnik po mentoringu (PDF) - wersja finalna, zwalidowana pozytywnie na posiedzeniu RST w dniu 06.11.2013

Przewodnik po mentoringu - cz. III (PDF)

  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/