Ciekawe materiały do pobrania

Ciekawe materiały do pobrania

 

 

Dociekliwych gorąco zachęcamy do lektury materiałów eksperckich poświęconych idei "mentoringu". Poniższe publikacje otrzymaliśmy od naszego estońskiego Partnera - Crime Prevention Foundation. Zamieszczone poniżej materiały dostępne są w języku angielskim.

 

Specjalnie dla Państwa udostępniamy również publikację "Mentoring for youth..." przetłumaczoną na język polski. Zapraszamy do lektury!

 

Dla tych, którzy chcieliby poznać podstawy autodiagnozy, zamieszczamy prezentację przygotowaną specjalnie na potrzeby projektu "Nic o nas bez nas":

 

Zachęcamy również do zapoznania się z kolejnymi numerami naszej gazety projektowej:

 

Pod publiczną ocenę poddajemy również finalną wersję naszego „podręcznika” - swego rodzaju skrzynki narzędziowej, która ma pozwolić na upowszechnienie i zastosowanie w naszym regionie metody mentoringu rówieśniczego. Potrzebujemy Państwa opinii. Również tych krytycznych. Zapraszamy do lektury i kontaktu.

 

 

Po szkoleniu z zakresu mentoringu, przeprowadzonym dla uczestników projektu przez naszego estońskiego partnera projektu - Jaano Rässa w dniu 4 grudnia 2012, udostępniamy materiał poszkoleniowy (w j. angielskim):

 

  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/