27.02.2012 - Estonia – blisko coraz bliżej

Szanowni Państwo,

Wyjazd do Estonii, do naszego Partnera już tuż, tuż!

Podzieleni na dwie grupy wyjeżdżamy w dwóch terminach: 2 i 9 marca. Radzimy zabrać ze sobą ciepłe ubrania, bo chłody, które doskwierały nam ostatnio w Polsce, w miejscu, do którego wyjeżdżamy są normalne!

Wszystko możecie Państwo zobaczyć sami, wystarczy skorzystać z podanych linków:

Wyjazd jest finansowany z projektu, nasz partner zapewnia nocleg, specjalistyczne szkolenie z mentoringu rówieśniczego, zwiedzanie placówki resocjalizacyjnej oraz wyprawę terenową.

Na jedzenie mamy diety, którymi zawiaduje opiekun grupy pilnujący wydatków.

Proszę pamiętać, że celem naszego wyjazdu jest poznanie metod partnera i przeniesienie stosowanych rozwiązań na grunt naszego projektu. Zatem – uczmy się!

Z życzeniami bezpiecznej podróży!
Małgorzata Dysarz-Lewińska<< powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/