28.02.2012 - Ćwiczą umysł i… ciało

Umysł podczas zajęć z angielskiego, psychologii i pedagogiki. Ciało, bo trzeba również nauczyć się podstaw samoobrony. Już wiedzą czym jest i jak ważna jest asertywność, przygotowują się do autodiagnozy i wizyty studyjnej u naszego estońskiego partnera Projektu.

O kim mowa? O pierwszej grupie młodych mentorów - uczestników innowacyjnego, współfinansowanego ze środków UE, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, projektu NIC O NAS BEZ NAS, realizowanego przez Wyższą Szkołę Gospodarki.

Czego się już nauczyli? To sprawdzi się w praktyce podczas kolejnego naboru do 2. grupy. Rekrutację młodych mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego, którzy chcą zajmować się w przyszłości mentoringiem rówieśniczym, rozpoczynamy już 1 marca 2012 r. Od tego dnia na stronie projektu www.nicbeznas.byd.pl, dostępny będzie formularz zgłoszeniowy i ankieta online.

Tym razem za bezpośrednią akcję promującą kolejny nabór odpowiadać będą uczestnicy 1. grupy. To na nich spoczywa teraz obowiązek poszukania w swoim otoczeniu społecznym osób, które – spełniając wymogi formalne projektu, będą chcieli – po zdobyciu odpowiednich kompetencji – zaangażować się w działania na rzecz swoich rówieśników.<< powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/