22.03.2012 - Nabór do 2. grupy - tylko do 31 marca

Szanowni Państwo,

31 marca zamykamy kolejną rekrutację do współfinansowanego ze środków UE, projektu "Nic o nas bez nas".
Osoby, które już się zarejestrowały, mogą spodziewać się telefonu lub maila od naszej pani psycholog, która spotka się z Państwem na kolejnych badaniach.
Mamy w 2. grupie 19 miejsc, ale rekrutujemy 25 osób, bo konieczna jest lista rezerwowa. Rezerwiści będą mogli normalnie uczestniczyć w zajęciach, a jesienią najlepsi z nich – w przypadku np. rezygnacji kogoś z grupy podstawowej, zajmą jego miejsce. Jeśli nikt nie zrezygnuje - mają oni pierwszeństwo w naborze do trzeciej i ostatniej grupy.
Do czasu zakończenia rekrutacji swoje zgłoszenia nadsyłać można zgodnie z instrukcją zamieszczoną w zakładce Rekrutacja.<< powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/