26.03.2012 - Zapraszamy na spotkanie integracyjne

Szanowni Państwo,

Na 12 kwietnia zaplanowane zostało spotkanie integracyjne dla dwóch grup współfinansowanego ze środków UE, projektu "Nic o nas bez nas".

Postaramy się na nim odpowiedzieć na wszystkie pytania, które się pojawiły w ciągu trwania projektu oraz zaplanować nasze wspólne działania do końca roku. Będzie to też okazja do pozalekcyjnego spotkania się z ekspertami i wykładowcami. Spotkanie odbędzie się o godz. 16:30 w sali G3 (budynek G) w WSG, ul. Garbary 2.

Kawa i herbata będzie, mile widziane ciasta domowej roboty i wszelkie inne "poświąteczne" pozostałości :) Serdecznie zapraszamy!

Pobierz program spotkania integracyjnego 12.04.2012 r.
 << powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/