02.04.2012 - Badania psychologiczne dla kandydatów do 2. grupy

Informujemy, że zakończyliśmy nabór zgłoszeń do drugiej grupy uczestników projektu "Nic o nas bez nas". Następnym etapem rekrutacji są badania psychologiczne osób, które wypełniły ankiety zgłoszeniowe do naszego projektu.

Ważny komunikat dla kandydatów do projektu "Nic o nas bez nas":

Pani psycholog Magdalena Szwarc-Gajewska zaprasza na badania psychologiczne dla kandydatów do drugiej grupy uczestników projektu "Nic o nas bez nas", które odbędą się 10.04.2012 r. (wtorek) o godz. 15:15 na kampusie WSG Bydgoszcz, Garbary 2, w budynku K, sala K-III.
Jeśli ktoś z Państwa nie będzie mógł być obecny, prosimy o indywidualne umówienie sie z Panią psycholog (tel. 604 517 667).
Prosimy o potwierdzenie przybycia na badania e-ma.com, mailem lub telefonicznie.<< powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/