15.05.2012 - Druga faza realizacji projektu

Projekt NIC O NAS BEZ NAS wkroczył w drugą fazę realizacji. Jest nas więcej, bo do grupy dołączyły nowe koleżanki i koledzy. Większość została już podzielona na pary mentor–uczestnik. Teraz mamy do wypełnienia konkretne zadania, a potem już tylko wyjazd szkoleniowy w Bory Tucholskie i… wakacje.

Mając nadzieję na przetrwanie nocy w lesie i zadań przygotowanych przez trenerów, na tym etapie wybierzemy również indywidulane ścieżki rozwoju dla każdego z beneficjentów projektu.

Proponujemy 6 warsztatowych ścieżek, każda z nich to 40 godzin znakomicie przygotowanych, ciekawych zajęć. Beneficjenci mogą wybrać dowolną liczbę ścieżek swojego indywidualnego rozwoju, ale musza pamiętać, że obecność na zajęciach będzie obowiązkowa. Zatem, mierzmy siły na zamiary. Co proponujemy?

  1. Warsztaty fotograficzne
  2. Abc rekreacji
  3. Leonadro da Vinci XXI wieku
  4. Tutoriat artystyczny
  5. Warsztaty dziennikarskie
  6. Warsztaty językowe

Opis zajęć znajduje się na naszym profilu na FB.

 << powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/