03.07.2012 - poGROM - czyli powrót z wyjazdu integracyjnego

Czy gąsienice są jadalne, czy można wodę wycisnąć z suchego piasku, użyć wacików kosmetycznych do rozpalania ognia, a sosnowych gałęzi do zbudowania prowizorycznego M3?

Odpowiedź brzmi tak. Uczestnicy projektu "Nic o nas bez nas" potrafią to zrobić. No, może nie wszystko, ale uczyliśmy się od najlepszych. Pan Węzeł, Pan Ratownik, Pan Wodnik i Pan Azymut to kryptonimy jakie nadaliśmy (w tajemnicy) naszym trenerom.

Perfekcyjna organizacja, wiedza i niezwykły spokój oraz opanowanie – tego zazdrościliśmy naszym trenerom najbardziej. Zapraszamy do oglądania zdjęć, bo słowa to za mało! Fotografie można obejrzeć już na naszym profilu na Facebooku, a także w naszej galerii.

Zapraszamy również do lektury relacji z wyjazdu, która ukazała się 6 lipca 2012 r. w Gazecie Pomorskiej. Więcej wspomnień z wyjazdu integracyjnego znajduje się w zakładce Jak to robimy?/Relacje.<< powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/