10.09.2012 - Jeszcze więcej o mentoringu - zapraszamy na spotkania 26 września

26 września 2012 r., przyjeżdżają do Bydgoszczy z Estonii partnerzy projektu, współpracujący z Crime Prevention Foundation, trenerzy od lat zajmujący się mentoringiem rówieśniczym. W związku z tym organizujemy tego dnia dwa spotkania. Pierwsze – to seminarium przeznaczone dla osób, które w jakikolwiek sposób związane są (zawodowo, społecznie) z przeciwdziałaniem zjawisku wykluczenia społecznego młodzieży. Podczas spotkania prowadzonego przez naszych ekspertów chcielibyśmy przedstawić zalety i wady mentoringu rówieśniczego. To, czym różni się od zwykłej opieki, czemu służy i do czego jest przydatny, jako narzędzie integracji społecznej. Mamy nadzieję przekonać wszystkich naszych gości, że warto skorzystać z wypracowanej metody, którą gotowi jesteśmy poddać pod społeczną ocenę. Spotkanie potrwa od godziny 11.00 do 14.00. Po przerwie na posiłek zapraszamy na drugą, mniej oficjalną część – festyn integracyjny przygotowany przez uczestników i przyjaciół naszego projektu.<< powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/