24.09.2012 - Warsztaty 25.09. dla uczestników projektu odwołane

Szanowni Państwo, wczoraj wieczorem dowiedzieliśmy się, że nasz estoński ekspert Jaano Rassa miał wypadek. Na szczęście wiemy już, że nie jest tak źle, wraca do zdrowia. Regina Aasjarv w takiej sytuacji też odwołała swój przylot. Kolejna szansa na spotkanie z naszymi przyjaciółmi będzie w listopadzie/grudniu.

Z tego względu musimy odwołać zaplanowane na 25 września, na godzinę 16.00, warsztaty dla uczestników projektu z grupy 1 i 2.

Aktualne pozostają natomiast wydarzenia przewidziane na 26 września. Zatem o godzinie 15.00 zaczynamy nasz festyn integracyjny, który poprzedzony zostanie zaplanowanym na godzinę 11.00 seminarium na temat możliwości zastosowania mentoringu. Czekamy więc 26.09.2012 r. w APK (ul. Królowej Jadwigi 14). Ma być bardzo ładna pogoda :) Zabierzcie przyjaciół i rodzinę!
 << powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/