28.09.2012 - Nowy harmonogram zajęć dla 1 i 2 grupy (10.2012-01.2013)

Nowy rozkład jazdy, już z salami, udostępniamy jak zwykle w zakładce Plany (u dołu). Zawsze mamy do dyspozycji sale K4 i K5, oczywiście w budynku K przy ulicy Naruszewicza. Każdego dnia zaczynamy o 16.15. Zawsze w poniedziałki i wtorki. Pani Natalia Lejbman i Pani Magda Talar również mają przypisane sale do swoich zajęć, ale w większości będą pracować z Wami w terenie. Pojawili się także nowi wykładowcy: pani Magda Gajewska i pani Alina Matlakiewicz. Natomiast terminu samoobrony dla 2 grupy jeszcze nie znamy, jak tylko ustalimy kiedy będzie wolna sala, dopiszemy do rozkładu zajęć.  

Najbliższe zajęcia 1 października czyli już… w najbliższy poniedziałek. Startują równolegle dwie grupy!

 << powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/