26.11.2012 - Warsztaty z Jaano Rässa 4.12. i przygotowania do naboru kolejnej grupy uczestników

Szanowni Uczestnicy projektu, rozpoczynamy przygotowania do naboru kolejnej grupy! Co prawda do stycznia jeszcze zostało trochę czasu, ale skoro na nasz zimowy wyjazd integracyjny mamy jechać w poszerzonym gronie, warto już teraz zrobić rozeznanie. Rozejrzyjcie się wokół siebie, potrzeba nam ludzi solidnych i oddanych sprawie.

Jednocześnie przypominamy, że już 4 grudnia zamiast tradycyjnych zajęć odbędą się specjalne warsztaty, które poprowadzi Jaano Rässa z Estonii. Tego nie można przegapić, bo kolejna okazja spotkania z tym wyjątkowym człowiekiem dopiero za rok!

 << powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/