03.12.2012 - Grupa 1 i 2 - najbliższe działania

Powoli zbliżamy się do końca zaplanowanych na jesień/zimę szkoleń. Grupa 2. kończy już w grudniu, została nam do zrealizowania tylko samoobrona, jeden warsztat z asertywności i konsultacje psychologiczne dr Koca, na które zapraszamy wszystkich chętnych. Grupa 1. zakończy zajęcia w styczniu.

Przed nami kolejne zadania. Przede wszystkim nabór do 3 grupy: akcję informacyjną zaczynamy już wkrótce. Ponadto wielkie testowanie, czyli czas na podsumowanie Waszych wzajemnych relacji, warsztaty tematyczne i kolejny wyjazd integracyjny, tym razem wezmą w nim udział już wszystkie grupy. Wytrwałość zatem pożądana!

Przypominamy o warsztatach, które w dniu 4 grudnia poprowadzi Jaano Rässa. Godzina 16.15 budynek K, sala K4 i K5 będą do Waszej dyspozycji.
 << powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/