18.01.2013 - Zapytanie ofertowe - warsztaty z zakresu sportu i rekreacji, dziennikarstwa oraz j. hiszpańskiego

W związku z realizacją projektu pn. „Nic o nas bez nas”, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy kieruje zapytanie ofertowe dotyczące przeprowadzenia warsztatów w zakresie sportu i rekreacji; dziennikarstwa (w tym jedna produkcja reportażu filmowego); języka obcego (język hiszpański). Wydatki zostaną poniesione ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegóły zapytania przedstawione zostały w załącznikach:
userfiles/files/Zapytanie_ofertowe_18-01-2013_warsztaty_sport_dziennikarstwo_jezyk.pdf - Zapytanie ofertowe
userfiles/files/Zal_1_Formularz_ofertowy_18-01-2013.doc - Załącznik 1 - Formularz ofertowy
userfiles/files/Zal_2_Oswiadczenie_18-01-2013.doc - Załącznik 2 - Oświadczenie oferenta

 << powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/