15.02.2013 - Rekrutacja, warsztaty, zajęcia, wyjazd integracyjny - komunikaty organizacyjne

Szanowni Państwo, aktualnie pracujemy nad harmonogramem zajęć zaplanowanych na kolejny semestr naszego projektu. W lutym i marcu ruszają ścieżki warsztatowe dla 1. grupy, które mają spełniony warunek minimalnej liczby osób. Natomiast zajęcia dla 2. i 3. grupy planujemy od połowy marca. Jak tylko gotowa będzie szczegółowa „siatka” godzin natychmiast o niej poinformujemy.

Obecnie najpilniejsze jest zebranie pełnej trzeciej grupy uczestników, którą „opiekować" będzie się grupa 2. Kandydaci rejestrują swoją chęć udziału w projekcie zgodnie z procedurą opisaną w zakładce "Rekrutacja".

Natomiast wyjazd integracyjny zaplanowany został w terminie 4-6 kwietnia, czyli pierwszy poświąteczny weekend. Wyjazd przewidziany jest dla wszystkich trzech grup uczestników projektu. Jeśli ktoś z ważnego powodu nie będzie mógł w nim uczestniczyć, powinien złożyć w Biurze Projektu pisemną rezygnację wraz z podaniem jej przyczyny.

 << powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/