18.02.2013 - Spotkania z psychologiem dla kandydatów do projektu

Zarejestrowanych kandydatów do 3. grupy w projekcie "Nic o nas bez nas" zapraszamy do udziału w badaniu psychologicznym, które odbędzie się w terminach:

  • 19 lutego 2013 r. (wtorek) o godz. 16:00
  • 26 lutego 2013 r. (wtorek) o godz. 16:00

Miejsce spotkań: kampus WSG, Garbary 2, budynek K, sala K-3.

Termin badania jest do wyboru, jednak jeśli ktoś z Państwa nie może być obecny w tych dniach, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 604-517-667 lub mailowo na adres magda_gajewska@op.pl.<< powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/