22.01.2013 - Uzupełnienie do zapytania ofertowego nr 1/POKL-182/NONBN/2013

W związku z pojawiającymi się zapytaniami dotyczącymi zapytania ofertowego nr 1/POKL-182/NONBN/2013 z dnia 18.01.2013 r. oraz liczby osób-uczestników projektu NIC O NAS BEZ NAS, które będą brały udział w warsztatach/ścieżkach indywidulanego rozwoju z „ABC rekreacji”, „języka hiszpańskiego”, oraz „warsztatów dziennikarskich”, uprzejmie informujemy, że niemożliwe było ustalenie i podanie w zapytaniu ofertowym dokładnej liczby uczestników, ponieważ rekrutacja na poszczególne ścieżki osobistego rozwoju trwa.
Informacji na temat aktualnej liczby uczestników, udzielamy zawsze po bieżącej kontroli wpisów na listach chętnych do udziału w zajęciach. W tej chwili możemy stwierdzić, iż minimalna liczba uczestników na każde z w/w zajęć to 12 osób.
Dodatkowych wyjaśnień telefonicznych udziela kierowniczka projektu: Małgorzata Dysarz-Lewińska, tel.52-567-00-49.

 << powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/