01.03.2013 - Komunikaty organizacyjne dla uczestników - plany zajęć i wyjazd integracyjny

W zakładce Jak to robimy?/Plany udostępnione zostały plany zajęć merytorycznych dla 2. i 3. grupy oraz wstępny terminarz ścieżek warsztatowych.

Zajęcia warsztatowe z dziennikarstwa ruszyły już 28 lutego. Warsztaty z języka hiszpańskiego rozpoczną się 6 marca i obywać się będą w WSG, od 16.15. Numer sali podamy w kolejnym komunikacie. Za chwilę ruszy też ścieżka "ABC rekreacji".

Zajęcia merytoryczne dla grupy 2. rozpoczynają się w poniedziałek 4 marca, o godz. 16.15  (budynek A).

Zajęcia dla grupy 3. natomiast rozpoczną się 8 kwietnia. Przypominamy, że nadal trwa rekrutacja do 3. grupy. Osoby chętne do udziału w projekcie prosimy o zapoznanie się z informacjami w zakłdace Rekrutacja.

Wyjazd integracyjny z GROMem do Zieleńca dla wszystkich trzech grup rozpoczniemy w nocy ze środy na czwartek, 4 kwietnia o godz. 1.00. Na miejsce dojedziemy w czwartek o 8:00 rano. Dwa dni spędzimy w górach, dwie noce śpimy w pensjonacie. W sobotę wyjeżdżamy około 12.00 z Zieleńca do Bydgoszczy.
 << powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/