02.04.2013 - Wyjazd integracyjny do Zieleńca

Ciepłe ubrania, porządne buty i gotowość na przeżycie przygody - to uczestnicy projektu "Nic o nas bez nas" koniecznie powinni zabrać ze sobą na kolejny survivalowy wyjazd z byłymi żołnierzami GROM-u. Tym razem czekają ich góry i nauka przetrwania w tych, odmiennych od letniego wyjazdu do Krówki, warunkach.

Wyjazd rozpocznie się w nocy z 3 na 4 kwietnia o godz. 1.00. Autokar rusza z WSG (Garbary 2). Na miejscu zarezerwowane są 2 noclegi - z czwartku na piątek i z piątku na sobotę. Ze względu na warunki atmosferyczne, uczestnicy wyjazdu zakwaterowani zostaną w pensjonacie "Jagienka" (Zieleniec 49, 57-340 Duszniki Zdrój). Powrót planowany jest w sobotę 6 kwietnia w godzinach popołudniowo-wieczornych.<< powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/