10.06.2013 - Dzieląc się projektowymi doświadczeniami...

Drogie Uczestniczki i drodzy Uczestnicy, jesteśmy obecnie na takim (prawie finałowym) etapie projektu, na którym głównym naszym zadaniem jest upowszechnianie i włączanie do głównego nurtu społecznego tego, co udało się nam w projekcie wypracować, jak też... informowanie o tym, co się nie udało. Potknięcia i porażki - jeśli wyciągamy z nich wnioski, również są cenne, szczególnie dla osób, które zechcą z naszych doświadczeń skorzystać.

14 i 15 czerwca na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy, podczas imprezy związanej z bezpieczeństwem nad wodą, będziemy mieli nasze stoisko promujące projekt "Nic o nas bez nas". Szukamy wolontariuszy, którzy przez godzinę lub dłużej dotrzymają nam towarzystwa. Zgłoszenia proszę kierować do Kierowniczki projektu. Serdecznie zapraszamy!<< powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/