25.06.2013 - Rusza intensywny kurs języka angielskiego

Przypominamy, że od wtorku 25 czerwca zaczyna się nasz letni, intensywny kurs języka angielskiego dla uczestników projektu. Haromonogram zajęć znajduje się w zakładce Jak to robimy?/Plany oraz na FB.

Certyfikaty ukończenia kursów językowych wraz z certyfikatami potwierdzającymi udział w szkoleniu projektowym zostaną uroczyście wręczone podczas spotkania zamykającego i festynu, który planujemy na jesień 2013. Prawdopodobnie będzie to październik, ale nie znamy jeszcze dokładnej daty, ponieważ najpierw musimy przygotować produkt (podręcznik mentoringu) i uzyskać pozytywną ocenę.

W związku z pracami nad podręcznikiem, uprzejmie prosimy wszystkich uczestników i mentorów, aby zechcieli raz jeszcze zweryfikować swoje relacje na płaszczyźnie mentorskiej. Wiemy, nie wszystko się powiodło w tym zakresie, ale projekty innowacyjne zawsze są procesem. Na błędach też się uczymy. Dlatego prosimy o wypełnienie formularza, który można pobrać poniżej i odesłanie na adres md@byd.pl. To bardzo ważne, gdyż bez tego nie możemy przystąpić do opracowania produktu.

Pliki do pobrania: Formularz weryfikacji współpracy mentorskiej<< powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/