16.07.2013 - Wolontariat w zakładzie poprawczym dla nieletnich w Boliwii

Stowarzyszenie Wspierania Działań Młodzieży CZ-ART we współpracy z włoską organizacją ProgettoMondo.mlal zaprasza osoby w wieku 24-30 lat do udziału w projekcie Wolontariatu Europejskiego w Boliwii.

Dwóch wolontariuszy z Polski oraz z Włoch będzie pracować jako asystenci psychologów w zakładzie poprawczym dla nieletnich Centro Qalauma. W zakładzie duży nacisk kładzie się na resocjalizację osadzonych. Wolontariusze muszą posługiwać się językiem hiszpańskim, aby nie mieć problemu w porozumiewaniu się.

Więcej informacji oraz materiał video na temat Centro Qalauma znajduje się na stronie www.czart.org. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: czart@czart.org.

Gdzie: Boliwia
Kiedy: listopad 2013 - maj 2014
Kontakt: Jan Brożyński
E-mail: janbrozynski@gmail.com
Telefon / Fax: 600 674 715
Deadline: 31-07-2013

Źródło: Eurodesk Polska (www.eurodesk.pl)<< powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/