26.08.2013 - Ostatnie spotkanie z Jaano w Bydgoszczy - 5 września

Nasz estoński Partner Jaano Rässa 5 września przyjeżdża po raz ostatni - w ramach projektu NIC O NAS BEZ NAS - do Bydgoszczy. Ze względu na zawodowe zobowiązania nie będzie mógł być obecny podczas uroczystego finału, który (jak już wielokrotnie informowaliśmy) zaplanowaliśmy na przełom października i listopada, stąd jego wizyta we wrześniu.

Jak zawsze, Jaano będzie miał czas na spotkanie z uczestnikami projektu. To jedyna szansa dla uczestników 3. grupy na spotkanie z tą wyjątkową osobą! Jakie będzie to spotkanie i czemu zostanie poświęcone, zależy od Was. Maciej Pyszka zaproponował zorganizowanie wspólnej gry miejskiej. Sądzimy, że to dobry pomysł, ale to Wy zdecydujecie. Początek spotkania z Jaano zaplanowaliśmy na 14.30.

Zapraszamy wszystkich uczestników projektu 5 września o 14.30 do WSG, miejsce spotkania uzależnione jest od jego charakteru, dlatego szczegóły podamy w kolejnym komunikacie. Bardzo proszę o kontakt z Maciejem Pyszką w sprawie gry miejskiej, jeżeli zaakceptujecie Państwo ten pomysł i pomoc w jej zorganizowaniu.<< powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/