14.10.2013 - Projekt

6 listopada br. o godz. 9.00. odbędzie posiedzenie Regionalnej Sieci Tematycznej. Tematem spotkania będzie walidacja naszego innowacyjnego projektu „Nic o nas bez nas”, priorytet VII Promocja integracji społecznej, temat innowacyjny: Poszukiwanie metod wczesnej interwencji socjalnej i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu dzieci i młodzieży.

Możemy zatem zaplanować już nasze dalsze działania, które pozwolą na sfinalizowanie projektu:

26 listopada, po południu, chcemy zorganizować festyn promujący projekt, podczas którego wręczymy uczestnikom, zaświadczenia o udziale w projekcie, podsumujemy nasze sukcesy i porażki, zastanowimy się co dalej z planami na temat powołania fundacji lub stowarzyszenia. Podczas festynu promocyjnego, zaplanowaliśmy również pokaz trzech z sześciu filmów zrealizowanych z udziałem uczestników. Całość emitowana będzie przez Telewizję Regionalną. Byłoby znakomicie, gdyby Państwa koledzy, przyjaciele, może ktoś z rodziny też mógł wziąć udział w Festynie. Tym razem zapraszamy głównie dorosłych. Czekamy na propozycje, co Waszym zdaniem powinno znaleźć się w programie.

6 grudnia natomiast zaplanowaliśmy spotkanie zamykające, połączone z seminarium przeznaczonym dla instytucji, organizacji itd., które chciałyby zastosować metodę mentoringu rówieśniczego i skorzystać np. z doświadczenia i pomocy mentorów. Bardzo chcielibyśmy, aby udział uczestników projektu "Nic o nas bez nas" również był podczas seminarium zaznaczony, liczymy na ciekawe wystąpienia. Kto będzie chciał zabrać głos, wziąć udział w seminarium, podzielić się uwagami, tego serdecznie zapraszamy do biura projektu. Można również zgłaszać się mailowo: md@byd.pl lub nicbeznas@byd.pl.<< powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/