20.11.2013 - Projektowy festyn integracyjny już 26 listopada w APK

26 listopada 2013 r., we wtorek, Wyższa Szkoła Gospodarki zaprasza do Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej na festyn integracyjny promujący innowacyjny, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, projekt "Nic o nas bez nas".

Czekamy od godziny 15.00! Zapraszamy uczestników projektu, przyjaciół i znajomych, młodych ludzi zainteresowanych mentoringiem rówieśniczym i wolontariatem. W programie:

  • 15.00 - konkursy, gry i zabawy integracyjne - dla młodszych i starszych,
  • 16.00 - uroczyste wręczenie zaświadczeń o ukończeniu projektu
  • 16.30 - premierowy pokaz jednego z telewizyjnych reportaży filmowych
  • 17.00 - gry integracyjne

Potrzebujesz mentora - przyjdź koniecznie! Sam chciałabyś nim zostać? Czekamy na Ciebie. 26 listopada 2013, godzina 15.00 Akademicka Przestrzeń kulturalna WSG, ulica Królowej Jadwigi 14, Bydgoszcz.

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego - Człowiek Najlepsza Inwestycja!<< powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/