03.12.2013 - Trzeci odcinek projektowego filmu już dziś w TVP Bydgoszcz

Już dziś, 3 grudnia 2013 o 20:45 w TVP Bydgoszcz wyemitowany zostanie kolejny odcinek naszego projektowego filmu. Nie możecie się doczekać? Zobaczcie pilot odcinka 3:
https://www.youtube.com/watch?v=HA_dRapr92c

W odcinku trzecim zobaczymy, jakie szkolenie odbyli uczestnicy projektu w czasie letniego obozu survivalowego, zorganizowanego przez byłych żołnierzy GROM nad Zalewem Koronowskim w Krówce. Uczestnicy poznawali zasady pierwszej pomocy, uczyli się jak w trudnych warunkach uzdatniać wodę do picia, jak orientować się w trudnym terenie na podstawie mapy i kompasu. Uczyli się też węzłów ratowniczych i tego jak bezpiecznie przeprawiać się przez zbiorniki wodne, budować szałasy, polować i przygotowywać obozowisko.

Emisja całości w TVP Bydgoszcz we wtorek 3 grudnia 2013 o godz. 20:45 i w niedzielę 8 grudnia o godz. 17:55.

Dostępny jest też odcinek 2 w całości: https://www.youtube.com/watch?v=5afVuliDULU

Nic o nas bez nas to innowacyjny projekt realizowany przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy w partnerstwie z Crime Prevention Foundation z Estonii. Celem programu jest przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu wśród młodzieży. Oparty jest na zasadzie mentoringu rówieśniczego. Przez dwa lata uczestniczyła w nim grupa młodych ludzi od 18 do 24 roku życia.
Produkcja: Goodart reżyseria: Marek Mikielewicz; zdjęcia: Michał Baranowski, Marek Mikielewicz; montaż: Michał Baranowski<< powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/