07.12.2013 - Podsumowując - dziękujemy!

Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu podsumowującym projekt NIC O NAS BEZ NAS. Xawery co prawda pokonał delegację z Izbicy i Brodnicy, ale - zgodnie z obietnicą - wszystkie materiały informacyjne i podręcznik prześlemy pocztą. Dziękujemy za obecność, zrozumienie, zaangażowanie.

Dziękujemy również Tym z Państwa, którzy - ze względu na obowiązki służbowe - mogli dołączyć do nas dopiero na trzecią, warsztatową część spotkania. Jesteśmy do dyspozycji, jeżeli potrzebne będą kolejne konsultacje. Zapraszamy do korzystania z "Przewodnika po mentoringu" w wersji elektronicznej (udostępniamy ją w zakładce Publikacje).

Serdecznie dziękuję,
Małgorzata Dysarz
Kierowniczka Projektu<< powróć do listy aktualności
  • ZESPÓŁ EKSPERCKI
  • TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasz zespół ekspercki łączy osiągnięcia naukowe z wieloletnią praktyką. Każdy z ekspertów wnosi do Zespołu wiedzę, doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Wszystko to pozwala nam na holistyczne podejście do problemu.

Eksperci dzielić się będą doświadczeniami w trakcie trwania całego projektu. Ich opinie, uwagi, przeczytać będzie można tutaj.

Ostatni reportaż filmowy - już dostępny na YouTube

Zachęcamy do obejrzenia szóstego, ostatniego już, odcinka filmu o realizacji projektu "Nic o nas bez nas". Dowiemy się w nim więcej na temat samego mentoringu i sposobów pracy z młodzieżą estońskiego partnera projektu. Poznamy też opinie o projekcie samych uczestników.

Więcej

Piąta część video-reportażu o projekcie "Nic o nas bez nas"

W odcinku piątym dowiedzieliśmy się więcej o estońskim partnerze projektu. Podglądaliśmy też uczestników w czasie zimowego obozu survivalowego z byłymi żołnierzami GROM w Zieleńcu. Przyjemnego oglądania!

Więcej

Nic o nas bez nas - Wyższa Szkoła Gospodarki

Kliknij, aby przejść do strony
Kliknij, aby przejść do strony
PROJEKT NIC O NAZ BEZ NAS JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO www.efs.gov.pl/